•  

 •  

 • 4*+ M/S SERENITY GEMİSİ İLE LALE ZAMANI

 • 6 gece

  LALE ZAMANINDA NEHİRDEN HOLLANDA & BELÇİKA

  • Thy ekonomi sınıfı uçuşlar
  • Gemide tam pansiyon konaklama
  • Türkçe rehber garantisi ile
 •  
 •  

 •  

 • 4*+ M/S SERENITY GEMİSİ İLE LALE ZAMANI

 • 6 gece

  LALE ZAMANINDA NEHİRDEN HOLLANDA & BELÇİKA

  • Thy ekonomi sınıfı uçuşlar
  • Gemide tam pansiyon konaklama
  • Türkçe rehber garantisi ile
 •  
Tur Tarihleri : 1. 15.04.2018 - 21.04.2018
Fiyat : 1.299 EUR dan başlayan fiyatlar
USD: 5.4806 TL, EURO : 6.1826TL

LALE ZAMANINDA NEHİRDEN HOLLANDA & BELÇİKA

6 gece-7 gün

4* / MS SERENITY GEMİSİ İLE

Sizlere özel kısa süreli bir kampanya ile karşınızdayız.

Bugün itibari ile 28 şubat tarihine kadar yapılacak french  balkonlu kabinlerde kabin başı 400€ indirim olacaktır.

      

 

1.GÜN (15.04 Pazar)     İSTANBUL – AMSTERDAM

Atatürk havalimanı dış hatlar gidişte buluşma. Pasaport ve biniş işlemlerinden sonra Türk havayollarının TK1951 sayılı sefer ile saat 07:05’de hareket. Saat 09:40’da varışta arzu eden yolcularımız için ekstra Volendam and Zaanse Schan turu. Amsterdam’a 25 dakika uzaklıktaki Volendam bir sahil kasabası. Görenleri hayran bırakan evleri ve doğası ile kasabanın marinası ve çevresinde keyifli bir tur yapıyoruz. Ardından Zaanse Schans ‘a geçiyoruz. Bu turda Hollanda’nın meşhur yeldeğirmenlerinin büyülü ambiansını fotoğraflayacak meşhur tahta terlik ve ayakkabıların yapım atölyesinde bu ayakkabıların yapımlarına tanıklık edeceksiniz.

Tur sonrasıSaat 16:00’da gemiye transfer. Gemide hoş geldiniz kokteyli ile karşılanma ve kabinlere yerleşme. Hoşgeldiniz kokteylinden sonra gemide akşam yemeği. Geceleme gemide.

2.GÜN (16.04 Pazartesi )   AMSTERDAM

Gemide sabah kahvaltıdan sonra serbest zaman. Öğle yemeğinin ardından arzu eden yolcular, için ekstra Amsterdam & Giethoorn turu. Amsterdam gezimizde Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Amsterdama 70km mesafede bulunan Hollanda’nın masal köyünü ziyaret edecek, normal sokaklar yerine kanalların bulunduğu bu köyde kendinizi Cennetde zannedeceksiniz. Gemide öğle yemeğinden sonra ekstra Red Light ve kanal turu .Üzeri cam kaplı teknelerle Amsterdam’ın simgesi haline gelmiş kanalları arasında keyifli bir gezi sizi bekliyor ve red light adı ile bilinen meşhur sokağını da gezerek Amsterdam’da keyifli bir gece turunu tamamlıyoruz.Gemide akşam yemeği ve geceleme.

3.GÜN (17.04 Salı)   AMSTERDAM- KINDERJIK-DORDRECHT

Saat 03:00de geminin Amsterdam’dan hareketi. Saat 09:00da Kinderjik’e varış. Gemide sabah kahvaltısından sonra yürüyerek Kinderjik turu yapıyoruz. Hollanda'nın Güney Hollanda eyaletinde, Rotterdam'ın 15 km doğusunda yer alan Nieuw-Lekkerland beldesine bağlı bir köy. Lek ve Noord ırmaklarının birleştiği noktada yer alan polderin içinde bulunmaktadır. Bu alanın kurutulması amacıyla bölgede 1740'tan bu yana 19 yel değirmeni yapılmıştır. Bu değirmenler Hollanda'nın en büyük değirmen ağını oluşturmaktadır. Hollandalı turistlerin uğrak yeri olan yel değirmenleri 1997 yılında UNESCO Dünya Miras Listesi'ne alınmıştır. Tur sonrasında gemiye transfer.

Saat 11:00de geminin hareketi. Gemide öğle yemeği. Saat 12:30da Dordrecht’e varışta arzu eden yolcular için ekstra Nijmegen turu.
Veluwe Ulusal Parkında bulunan Kröller Müzesini ziyaret edebilirsiniz. Bu müze birçok büyük modern ressam ve heykeltraşın eserlerini barındırmaktadır. Burada ünlü Hollandalı ressam Van Gogh’un kolleksiyonunu, Picasso ve bazı ünlü empresyonist ressamların eserlerini görebilirsiniz.

 Tur sonrası gemiye dönüş. Saat 18:30da geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

4.GÜN(18.04 Çarşamba) ANTWERPEN

Saat 04:30da Antwerp’e varış. Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular için ekstra Ghent ve Brugge turu.
Ghent; Brüksel ile Brugge arasında yer alan bu şehir üç kuleleri, Ortaçağdan kalma katedralleri , müze ve köprüleri ile görülmeye değer bir yerdir.
Brugge; Batı Avrupa’nın savaşlardan en iyi korunmuş kenti olan Brugge, 1000 yıllık geçmişini; kanalları, dar sokakları, köprüleri tarihi yapıları ve meydanları ile size bekliyor olacak. Kendinizi Orta Çağ’da hissedeceğiniz bu kent, Belçika’nın en çok ziyaret edilen şehri unvanını elinde bulunduruyor.Akşam yemeği ve geceleme gemide.

5.GÜN (19.04 Perşembe)   ANTWERPEN

Gemide sabah kahvaltıdan sonra arzu eden yolcular için ekstraBrüksel şehir ve Waterloo turu. Belçika’nın başkenti Brüksel’de gece gündüz hareketli kent meydanı Grand Palace, meydanda yer alan Hotel de villige, Manneken Pis heykeli, Atomium, Mini Europe, St. Michael ve St. Gudula Katedrali, Belçika kraliyet sarayı ve Brüksel’in en önemli parklarından olan Cinquantenaire Parkı bu turda görülecek yerler arasındadır. Waterloo Savaşı; 16-18 Haziran 1815 tarihlerinde gerçekleşen, Fransa İmparatoru Napolyon'un mutlak yenilgisiyle sonuçlanan ve Avrupalı güçler arasında 23 yıldır süren silahlı mücadelenin (Fransız Devrim Savaşları ve Napolyon Savaşları) sonunu getiren muharebedir. Tur sonrası gemiye dönüş. Saat 20:00de geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

6.GÜN (20.04 Cuma)         ROTTERDAM

Saat 08:00de Rotterdam’a varış. Gemide sabah kahvaltısı. Arzu eden yolcular içinekstra Rotterdam & Den Haag & Delft turu.
RotterdamHollanda’nın Amsterdam’dan sonra nüfus olarak 2. büyük şehirdir, Avrupa'nın en büyük limanını bünyesinde barındırır. II. Dünya Savaşı sırasında,Rotterdam, Alman Hava Kuvvetleri tarafından neredeyse tamamen yok edilmiştir.
Lahey (Hollandaca: Den Haag), Hollanda'da Güney Hollanda eyaletinde Hollanda Krallığı devletinin efektif başkenti olan ve içinde bulunduğu eyaletin merkezi olan şehirdir. Lahey Hollanda Krallığı hükümetinin, bakanlıklarının, parlamentosunun, Hollanda Yüksek Mahkemesi'nin ve Hollanda Devlet Konseyi'nin bulunduğu şehirdir. Hollanda Kralının oturduğu saray "Huis ten Bosch" ve çalışma yeri "Noordeinde Sarayı" Lahey'de bulunmaktadır.
Delft,güney Hollanda’da kanalları, eski yapıları, mavi renkli porselenleriyle ünlü tipik bir Hollanda şehridir. Şehir sokaklarının çoğunluğu kanal kenarlarında olup; kanalın iki tarafındaki sokaklar birbiriyle kanal köprüleriyle bağlıdır. Şehrin bu kanal Şehri olma Özelligi Delft'i Çok turist Çeken bir Şehir yapmaktadır. Akşam yemeği ve geceleme gemide. Saat 23:00de geminin hareketi.

7.GÜN (21.04 Cumartesi)    AMSTERDAM – İSTANBUL

Saat 06:00da Amsterdam’a varış. Gemide sabah kahvaltıdan sonra saat 09:00da gemiden ayrılış. Arzu eden yolcularımız
ekstraKeukenhoff bahçeleri turuna katılabilirler. 32 hektar büyüklüğündeki Keukenhof lale bahçesi, dünya'nın en güzel çiçek parkı.Gezilebilen sembolik bir yel değirmeninin,100 kadar sanat eseri heykelinin, içinde kuğuların süzüldüğü göletlerin, fıskiyeli havuzların yer aldığı Keukenhof Parkındaki türlü çeşit asırlık ağaçlar, Japon bahçesini süsleyen Sakuralar (yabani kiraz çiçeği ağaçları) ve 7000 soğanlı çiçekten hariç, sezon boyunca parkın içinde yer alan kapalı seralar tipinde pavyonlarda 30 kadar, gün gün takvimi önceden belirlenip ilan edilmiş süreli çiçek tanzim ve şovları da son derece ilgi çekiyor. Tur sonrası Havaalanına transfer ve saat 19:15de TK1954 sefer ile hareket. Saat 23:50de İstanbul’a varış ve gezimizin sonu.

 

 

 

 

 

© 2016 Vispo Travel. All rights reserved

Content
Tur Ara
Fiyata Göre
Tur tipi
Anahtar Kelime
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi