2018 GUADALQİVİR NEHRİ&ENDÜLÜS

MS BELLE DE CADIX Gemisi ile

  • MALAGA -SEVİLLA-Cordoba -CADİZ- EL PUERTO DE SANTA MARİA

  • ISLA MINIMA -SEVILLA- MALAGA
  •  
  • GEMİDE TÜM İÇECEKLER VE İÇKİLER DAHİLDİR

 

 

2018 GUADALQİVİR NEHRİ&ENDÜLÜS

MS BELLE DE CADIX Gemisi ile

  • MALAGA -SEVİLLA-Cordoba -CADİZ- EL PUERTO DE SANTA MARİA

  • ISLA MINIMA -SEVILLA- MALAGA
  •  
  • GEMİDE TÜM İÇECEKLER VE İÇKİLER DAHİLDİR
Tur Tarihleri : 1. 09.08.2018 - 16.08.2018
Fiyat : 1.999 EUR dan başlayan fiyatlar
USD: 6.2925 TL, EURO : 7.3680TL

GUADALQUİVİR NEHRİ VE ENDÜLÜS  

MS BELLE DE CADIX Gemisi ile

MALAGA -SEVİLLA-Cordoba -CADİZ- EL PUERTO DE SANTA MARİA
ISLA MINIMA -SEVILLA- MALAGA

09 Ağustos – 16 Ağustos

   GEMİDE TÜM İÇECEKLER VE İÇKİLER DAHİLDİR

1.GÜN(09.08.18)         İSTANBUL – MALAGA-SEVİLLA

Atatürk havalimanı dış hatlar gidişte buluşma. Pasaport ve uçağa biniş işlemlerinden  sonra Türk Havayollarının TK1305  sayılı seferi ile saat 09:05de Malaga’ya hareket. Yerel saatle 12:45de varışta özel otobüsle Sevilla’daki gemimize transfer (takribi 2,5 – 3 saat ). Kabinlere yerleştikten sonra kaptanın hoş geldin kokteylinde gemi personeli ile tanıştırılacaksınız. Akşam yemeği ve geceleme. Gemide.

2.GÜN(10.08.18 )        SEVİLLA –Cordoba -  SEVİLLA

Gemide sabah kahvaltıdan sonra  Cordoba turu için hareket. Halifeler şehri olarak adlandırılan Cordoba’ya otobüsle hareket. Varışta yapacağınız şehir turunda, 856 adet sütunu ile adeta bir ormanı andıran, yeşil mermer ve granitden yapılan Cami-Katedrali, göreceğiniz en önemli yapıt olacaktır. Juderia, eski Yahudi mahallesi, çiçeklerle bezenmiş ve beyaza boyanmış evleri ile sizi hayran bırakacaktır. Tur sonrası gemiye dönüş. Gemide akşam yemeği ve geceleme.

3.GÜN(11.08.18)            SEVILLA – CADIZ

Gemide sabah kahvaltıdan sonra yürüyerek Sevilla turu için hareket. Bu turda, Muvahhitler döneminden kalma eski Ulu Camii’nin yerine 15. yy da inşa edilmeye başlanan katedral, Arap gotik ve Rönesans tarzı sarayların yan yana yükseldiği krallık malikanesi Alkazar, Altın Kule denilen 13. yydan kalma kale, birçok ortaçağ kilisesi, 51. Paula rahibeler manastırı, Belediye Sarayı görülecek yerler arasındadır. Saat 13:00de geminin hareketi.

Gemide öğle yemeği. Gemimiz yol alırken, Unesco tarafından” doğal biosfer rezervi “olarak kabul edilmiş olan Donanaparkı ,Sanlucar de Barramedayı geçerek akşamüzeri Cadiz’e varış. Gemide akşam yemeğinden sonra Cadizin gece turunu yürüyerek yapacaksınız ve geceleme gemide.

  

4.GÜN(12.08.18)         CADİZ -ELPUERTO DE SANTA MARIA

Gemide sabah kahvaltıdan sonra Jerez turu için hareket. Şarap, atlar ve Flamenko şarkılarının memleketi olan bu yerde boğaların yetiştirildiği bir “ganaderia”yı ziyaret edeceksiniz ve burada İspanya kültürünün önemli bir sembolü olan Boğaların hakkında bilgi edineceksiniz. Gemide öğle yemeğinden sonra   Cadiz turu için hareket. Yürüyerek yapacağınız şehir turunda, İspanya’nın güneybatısında Atlantik Okyanusu’na uzanan bir burun üzerinde kurulmuş olan Avrupa’nın en eski şehirlerinden birinin dar sokaklarında gezeceksiniz. Geminiz hareket edecektir ve El Puerto de Santa Maria’ya varış. Bu akşam İspanyol şarkıları ve danslı bir eğlence sizi bekliyor. Gemide akşam yemeği ve geceleme.

5.GÜN(13.08.18)        EL PUERTO DE SANTA MARIA – ISLA MINIMA

Gemide sabah kahvaltıdan sonraOsborne mahzeni ziyareti ve şarap tadımı. Gemide öğle yemeği. Öğleden sonra Isla Mınıma’ya hareket. Gemimiz Isla Minima’ya varışta gerçek bir ekstra Endülüs çiftliğini ziyaret edecek ve burada bir binicilik gösterisi izleyeceksiniz Gemide akşam yemeği ve geceleme. Gemimiz Sevilla’ya hareket edecektir

6.GÜN(14.08.18)   SEVİLLA -GRANADA – SEVILLA

Gemide sabah kahvaltıdan sonra  Granada turu için hareket. Sierra Nevada dağları ile çevrili olan bu şehir Albaicin, Sacromonte ve Alhambra tepeleri üzerine kurulmuştur. Bu şehirdeki özellikle Mağribi anıtlar görülmeye değerdir ki bunların en ünlüsü Binbirgece masallarındaki sarayları andıran Elhamra Sarayıdır .Öğle yemeğinden sonra Granada’da serbest zaman Sevilla’ya gemiye dönüş ve serbest zaman. Gemide akşam yemeği ve geceleme.

7.GÜN(15.08.18)     SEVİLLA

Gemide sabah kahvaltıdan sonra Rabida manastırı ziyareti için hareket.Kristof Kolombun Amerika keşfi yolculuğundan önce iki  sene kaldığı bu manastırı gezecek ve daha sonra  Nina ,Pinta ve Santa Maria karavel gemilerinin kopyalarının  bulunduğu rıhtımı ziyaret edeceksiniz .Gemide öğle yemeğinden sonra Sevilla’yı gezmek ve alışveriş yapmak için serbest zaman.Gemideki son gecenizde Kaptan’ın gala yemeği ile ağırlanacaksınız. Gemide geceleme.

8.GÜN (16.08.18)    SEVILLA - MALAGA – İSTANBUL
Gemide sabah kahvaltıdan sonra ayrılış ve Malaga’ya hareket. Malaga panoramik şehir turu ve havaalanına transfer ve saat 16:45de TK1304   sayılı sefer ile İstanbul’a hareket. Saat 21:55de varış ve gezimizin sonu.

 

© 2016 Vispo Travel. All rights reserved

Content
Tur Ara
Fiyata Göre
Tur tipi
Anahtar Kelime
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi