2018 TEMMUZ AYINDA İLK SEFERİNE ÇIKACAK OLAN
5*DELUXE NICKOVISION GEMİSİ İLE
29 EKİM – 1 KASIM 3 gece– 4 gün
PASSAU-YBBS-WACHAU-VİYANA-BUDAPEŞTE
ALMANYA-AVUSTURYA-MACARİSTAN
THY Ekonomi sınıfı uçuşlar
Türkçe Rehberli

 

Cumhuriyet Bayramı’nda 3Ülke \  Almanya – Avusturya - Macaristan
 29 Ekim –1 Kasım   3 gece– 4 gün 
Salzburg – Passau -Ybbs – Wachau – Viyana - Budapeşte

 

 

2018 TEMMUZ AYINDA İLK SEFERİNE ÇIKACAK OLAN
5*DELUXE NICKOVISION GEMİSİ İLE
29 EKİM – 1 KASIM 3 gece– 4 gün
PASSAU-YBBS-WACHAU-VİYANA-BUDAPEŞTE
ALMANYA-AVUSTURYA-MACARİSTAN
THY Ekonomi sınıfı uçuşlar
Türkçe Rehberli

 

Cumhuriyet Bayramı’nda 3Ülke \  Almanya – Avusturya - Macaristan
 29 Ekim –1 Kasım   3 gece– 4 gün 
Salzburg – Passau -Ybbs – Wachau – Viyana - Budapeşte

Tur Tarihleri : 1. 29.10.2018 - 01.11.2018
Fiyat : 499 EUR dan başlayan fiyatlar
USD: 6.2925 TL, EURO : 7.3680TL

   CUMHURİYET BAYRAMI’NDA

TUNA NEHRİNDE 3 ÜLKE

2018 TEMMUZ AYINDA İLK SEFERİNE ÇIKAN
5*DELUXE NICKOVISION GEMİSİ İLE
29 EKİM – 1 KASIM   3 gece– 4 gün
PASSAU-YBBS-WACHAU-VİYANA-BUDAPEŞTE

ALMANYA-AVUSTURYA-MACARİSTAN

 

1.GÜN ( 29.10.2018)      İSTANBUL – SALZBURG – PASSAU
Atatürk havalimanı dış hatlar gidişte saat 07:45de  TK1381 sayılı sefer ile Salzburg’a hareket. Yerel saatle 08:25de varışta arzu eden misafirlerimiz için ekstra Salzburg turu.
Avusturya’nın 4.büyük yerleşim yeri olan bu şehir adından anlaşılacağı gibi, salz tuz, burg kale demek olduğuna göre, eskiden tuz madenlerince zenginmiş. Salzach nehri kıyısında yer alan bu şehir ünlü müzisyen Mozart’ın doğduğu yer olarak da ünlenmiştir ki göreceğiniz gibi bu şehirde her şey Mozart temalıdır. Şehir eski ve yeni bölümden oluşmuştur. Salzach’ın bir yakasında Mirabell bahçeleri, Makartplatz meydanı ve Mozart’ın yaşadığı evin yer aldığı Getreidegasse caddesi bulunmaktadır. Salzburg Katedrali'nin olduğu Dom Meydanı, tarihi bir çeşmenin olduğu Residenzplatz da görülmesi gereken meydanlardandır. Daha sonra asansörle, şehri panoramik olarak en güzel görüntüyü alabileceğiniz tepede kurulmuş olan Hohen Salzburg şatosunu ziyaret edeceksiniz.
Tur sonrası Passau’ya gemiye transfer ve yerleşme. Saat 17:00de geminin hareketi. Gemide hoş geldiniz kokteyli ile karşılanma. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

2.GÜN (30.10.2018 )         YBBS an der Donau  -WACHAU-VİYANA
Saat 06:00da Tuna nehri kıyısında güzel bir kasaba olan YBBS’ye varış. Gemide sabah kahvaltısından sonra hristiyanlarca kutsal kabul edilen ve bir hac yeri olan Maria Tafare bazilikası ziyareti. Saat 12:00de geminin hareketi. Gemide öğle yemeğinden sonra yukarı Tuna’nın en yeşil bölgesi olan ve size kartpostal gibi manzaralar sunan Wachau bölgesinden geçerek saat 20:30da Viyana’ya varış. Gemide akşam yemeğinden sonra arzu eden misafirlerimiz için ekstra Viyana gece turu. Gemide geceleme.

3.GÜN (31.10.2018)          VİYANA
Gemide sabah kahvaltısından sonra arzu eden misafirlerimiz için ekstra Viyana şehir turu. Avusturya’nın başkenti Viyana şehrini gezmeye Hundertwasserhaus’da (100 su evi) 20 dakika bir mola vererek başlıyoruz. Daha sonra Belvedere Sarayının etrafını yürüyerek şehir merkezine dönüyor ve her köşesinde olağanüstü mimarisi ile keyif verecek Viyana turumuza Ringstrasseyi, Eyalet Opera Binası, Parlamento Binası, Burg tiyatrosu Votiv Kilisesi ile devam ediyoruz. Şehrin eski bölümünde ise St.Stephan Katedralinin bulunduğu St.Stephan meydanında kısa bir mola verilecektir. Daha sonra Graben ve Kohlmarkt, Michaela meydanı, Hofburg Sarayı, İspanyol binicilik okulunun bulunduğu Albertina meydanı, Opera binası ve tarihi Otel Sacher görülecektir. Tur sonrasında gemide öğle yemeğinden sonra arzu eden misafirlerimiz için ekstraSchönbrunn sarayı ve Bahçesi turu. Habsburg hanedanının yazlık sarayı olan ve Sissi olarak bilinen İmparatoriçe Elizabeth ile özdeşleşen Avrupanın en güzel saraylarından biri olan Schönbrunn sarayı ve bahçesini gezeceksiniz. Tur sonrasında gemiye dönüş ve saat 18:00de geminin hareketi. Akşam yemeği ve geceleme gemide.

4.GÜN (01.11.2018)           BUDAPEŞTE-İSTANBUL
Gemide sabah kahvaltısının ardından saat 09:30da varış. Bagajlarımız ile gemiden ayrılış. Arzu eden misafirlerimiz içinekstra Budapeşte şehir ve Szentendre turu.Şehirdeki nadir ayakta kalabilen Osmanlı eserlerinden Sokullu Hamamı, Macaristan’ı kuran Macar Beyleri’nin heykellerinin süslediği Kahramanlar Meydanı, Tuna üzerindeki Budapeşte’nin gerdanlıklarından Elizabeth ve Zincirli Köprüleri, Budin Kalesi ile içindeki Matyaş Kilisesi ve Kütüphane, Budapeşte Parlamento binası, Gellert (Gürzü İlyas) tepesi görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Budapeşte’ye 25km uzaklıkta 17.yüzyıldan kalma pitoresk bir köy olan Szentendere’ye hareket. Bu ziyaret esnasında, haç anıtıyla Ana meydanı, Macaristan’daki ilk eğitim veren okulu, Preobrazenska kilisesini, Tepedeki kiliseyi göreceksiniz. Bu gezi esnasında, çevrede gezinmek ve el yapımı Macaristan hatırası eşyalar almak için ya da renkli Macar kafelerinde oturmak için de fırsatınız olacaktır.Tur sonrası havaalanına transfer ve saat 20 :05de TK1038 sayılı sefer ile İstanbul’a hareket. 02.11.2018 Saat 00 :15de varış ve gezimizin sonu.

ÖNEMLİ NOTLAR:

Su seviyesindeki olağanüstü azalma veya artış durumlarında kaptanın insiyatifinde olup uğranılan limanlar değişiklik gösterebilir.

Nehir trafiğine göre program saatleri, varış ve kalkışlar değişiklik gösterebilir.

İç hat uçuşunu dış hat biletine bağlantılı olarak almayıp, münferiden ayrı bir bilet olarak alan misafirler, bununla ilgili doğabilecek her türlü sorundan (tur iptali, tarih değişikliği, uçuş saat değişikliği, vb) kendileri sorumludur.

Her misafir, rezervasyon kayıt dönemi içerisinde yayınlanan indirim kampanyalarından yalnızca birinden faydalanabilir.

© 2016 Vispo Travel. All rights reserved

Content
Tur Ara
Fiyata Göre
Tur tipi
Anahtar Kelime
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi