1599 USD'den itibaren

MIAMI & ORLANDO & BAHAMALAR

 

Miami (1) & Orlando (2) & Gemi(3) / {Stay&Cruise}

Thy : Miami - Miami |   8 Gece

3* Oteller ve  5* Gemi (Gemi Tam Pansiyon)

 

 

 

1599 USD'den itibaren

MIAMI & ORLANDO & BAHAMALAR

 

Miami (1) & Orlando (2) & Gemi(3) / {Stay&Cruise}

Thy : Miami - Miami |   8 Gece

3* Oteller ve  5* Gemi (Gemi Tam Pansiyon)

 

Tur Tarihleri : 1. 11.11.2022 - 20.11.2022
Fiyat : 1.599 USD dan başlayan fiyatlar
booked.net

1599 USD'den itibaren

MIAMI & ORLANDO & BAHAMALAR

Miami (1) & Orlando (2) & Gemi(3) / {Stay&Cruise}

Thy : Miami - Miami |   8 Gece

3* Oteller ve  5* Gemi (Gemi Tam Pansiyon)

TUR PROGRAMI

1.Gün   İSTANBUL – MIAMI - ORLANDO

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde rehberinizle buluşma sonrası Türk Hava Yolları kontuarından gerçekleştireceğiniz bagaj ve bilet işlemlerinizin ardından, Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Miami’ye hareket.Sabah saatlerinde Miami’ye varışımızın ardından havalimanından özel aracımızla ile Orlando’ya doğru hareket ediyoruz. Orlando’ya varışımızda otelimize transfer oluyoruz. (Otellerin check-in saati 14.00’dır). Dileyen misafirlerimiz ile rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Wintergarden turu’na katılabilirler( 80 usd-kişi başı). Turumuzda Apopka Gölü’nün kenarında bulunan Ulusal Tarihi Yerler listesinde yer alan şirin bir kasabayı ziyaret edeceğiz. Keyifli bir tekne turu ile gölde tura çıkacağız. Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde

2. Gün   ORLANDO

Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Universal Studio’ları (180usd-kişi başı) veya Sea World(165usd-kişi başı) turuna katılabilirler. Universal Studioları Dünyaca ünlü filmlerin nasıl çekildiğine dair bir çok bilgi edinecek aynı zamanda kendinizi bu filmlerin içinde bulacaksınız. Dileyen misafir ile birçok şovun yapıldığı deniz yaşamına ait bir çok canlının bulunduğu Dünyanın en büyük okyanus parkında keyifle vakit geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra düzenleyeceği Disney Springs-Alış Veriş turuna(70usd-kişi başı) katılabilirler. Bu aktivitede birçok ünlü mağaza, restoran, eğlence yerleri, her yaştan insanın kolayca eğlenebileceği ve alış veriş yapacağı Orlando’nun en büyük outletini ziyaret edeceğiz. Serbest zamanın ardından otelimize döneceğiz.

3. Gün   ORLANDO

Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizinekstra olarak düzenleyeceği Kennedy Space Center turuna (160usd-kişi başı) katılabilirler. Uzay teknolojileri, uzay bili hakkında bilgi alabileceğiniz, similatörlere binebileceğiniz hatta şansımız varsa astronotlar ile tanışabileceğimiz bu unutulmaz gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

4.Gün    ORLANDO - MIAMI - GEMİ 

Kahvaltımızın ardından Miami’ye doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 3,5 saatlik yolculuğun ardından Miami şehir turumuzu yapacağız. Miami Beach, Little Havana, marina gibi Miami’nin simge yerlerini geziyoruz. Serbest zamanın ardından limana gidiyor ve gemimize binmek için check-in işlemlerini yapıyoruz. Gemimiz 19.00’da limandan ayrılacak.  Tam pansiyon olarak konaklayacağımız gemimizde, birçok eğlence, animasyon, şovlar mevcuttur. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde olacak.

5. Gün  NASSAU -BAHAMALAR

Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından gemimiz sabah 09.00’da Bahamaların başkenti Nassau limanına yanaşacak. Rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği tura katılabilir veya şehir kendiniz keşfedebilirsiniz. Gemimiz saat 18.00’de limandan ayrılacaktır. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

6. Gün   Ocean Cay MSC – BAHAMALAR

Sabah kahvaltımızın ardından gemimiz MSC firmasının Bahamalar’da özel olarak inşaa ettiği, yapımı ve düzenlenmesi belgesellere konu olan bu özel reserve bölgeye yanaşıyoruz. İki gün boyunca bu özel adada keyifli vakit geçireceğiz, turkuaz renkli sularda yüzecek, kumsallarda güneşleneceğiz. Öğle yemeklerimizi ve akşam yemeğimiz ada yiyebiliriz. Konaklama gemimizde

7. Gün   Ocean Cay MSC – BAHAMALAR

Adamımızda tüm gün serbest zaman. Akşam 18.00’da gemimiz Miami’ye geri dönmek için limandan ayrılacak. Konaklama gemimizde.

8. Gün    BAHAMALAR-MİAMİ

Sabah saat 07.00’de Miami’ye varıyoruz. Gemi’den çıkış işlemlerinin ardından serbest zamanımız olacak. (Otel giriş saati 14.00) Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Everglades turuna(80-kişi başı) katılabilirler.  Turumuzda Florida’nın en büyük doğal parkında hovercraftlar ile eğlenceli bir gezi yapacağız. Ardından timsah çiftliğinde şovları izleyebileceğiz. Turumuzun ardından otelimize gidiyoruz ve konaklama otelimizde.

9. Gün    MiAMİ – ISTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman, dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak sunacağı Key West veya alış veriş turuna katılabilirler. sonrasında havalimanına transfer oluyoruz. Türk Hava Yolları’nın 21.55 uçağı ile İstanbul’a hareket ediyoruz.

10. Gün      İSTANBUL

Sabah 17.05’te İstanbul’a varıyoruz. Bir sonraki turumuzda görüşmek üzere.

© 2016 Vispo Travel. All rights reserved

Content
Tur Ara
Fiyata Göre
Tur tipi
Anahtar Kelime
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi